Best sellers

PERAJ- Red Traditional Cookies/ Gurabie 400g

Price £2.49
Availability: Out of stock

For allergens please see ingredients/description in Bold  " This product contains Wheat Flour "

Biskote e kuqe.

Perberesit:

Miell gruri, 68.14%

Sheqer 31%,

Vaj luledielli 0.8%

Agjente antipjekes

Sode buke 0.06%.

AMITA - Cherry/Qershie Juice 1L

Price £2.29
Availability: Out of stock

Kënaqësia vjen plot shije ashtu si edhe Amita. Shijet unike të Amitës nga varietetet e jashtëzakonshme të frutave po të presin t’i shijosh në çdo çast të ditës.

AMITA - Peach/Pjeshke Juice 1L

Price £2.29
Availability: Out of stock

Kënaqësia vjen plot shije ashtu si edhe Amita. Shijet unike të Amitës nga varietetet e jashtëzakonshme të frutave po të presin t’i shijosh në çdo çast të ditës.

PERAJ- White Traditional Cookie / Gurabie 400g

Price £2.49
Availability: Out of stock

For allergens please see ingredients/description in Bold  " This product contains Wheat Flour "

Gurabie e bardhe

Perberesit:

Miell gruri 71.50%

Sheqer 20.4%

Vaj luledielli 8.04%

Agjente antipjekes

Sode buke 0.06%

FreshAlb- Speca të mbushur me Gjizë 550gr

Price £3.99
Availability: Out of stock

EN: For allergens please see ingredients in Bold  " This product contains CURD CHEESE "

ALB: Për alergjenët ju lutemi shikoni përbërësit me shkronja të theksuara "Ky produkt përmban Gjizë"

PASTICERI LIKA - Llokum Qyteti me Arra 800g

Price £4.99
Availability: Out of stock

EN: For allergens please see ingredients in Bold  " This product contains WALNUTS "

ALB: Për alergjenët ju lutemi shikoni përbërësit me shkronja të theksuara "Ky produkt përmban Arra"

AMITA - Banana Juice 1L

Price £2.19
Availability: Out of stock

Kënaqësia vjen plot shije ashtu si edhe Amita. Shijet unike të Amitës nga varietetet e jashtëzakonshme të frutave po të presin t’i shijosh në çdo çast të ditës.

Devolli - Prince Coffee Kafe Turke 500g

1 Review(s)
Price £5.99
Availability: 153 In Stock

Është një përzierje origjinale e fasuleve origjinale dhe të përzgjedhura të kafesë, në përputhje me recetat unike dhe të dizajnuara për ata që gëzojnë shijen e fortë dhe tradicionale të kafesë, të zezë me krem të shijshëm, Produkti më i shitur nga Devolli Princ Caffe dhe produkti më i shitur kafe në vendin tonë.