Active filters

Mulliri - Aparat Esspresso me kapsula,...

Price £119.00
Availability: Out of stock
  • Elegante dhe e lehtë për t’u përdorur, Fastback është makineria ideale për të përgatitur një filxhan të shkëlqyer kafeje në shtëpi, dhoma hoteli, apo ambiente të vogla pune.  It is compatible with Nespresso capsules, and easily fits into any interior.

Devolli - Prince Coffee Kafe Turke 500g

1 Review(s)
Price £5.99
Availability: 153 In Stock

Është një përzierje origjinale e fasuleve origjinale dhe të përzgjedhura të kafesë, në përputhje me recetat unike dhe të dizajnuara për ata që gëzojnë shijen e fortë dhe tradicionale të kafesë, të zezë me krem të shijshëm, Produkti më i shitur nga Devolli Princ Caffe dhe produkti më i shitur kafe në vendin tonë.