Përbërësit: ujë, sheqer, lëng portokalli 2,8% nga koncentrati, dioksid karboni, acidifikues: acid citrik, aromatizues, konservues: sorbat kaliumi, stabilizues: E 445, E 414 dhe E 412, antioksidues: acid askorbik.

vlera energjike për 250ml: 568 kj / 133 kcal | 7% srd*

proteina për 250ml: 0 g | 0% srd*

karbohidrate për 250ml: 33 g | 13% srd*

nga të cilat sheqerna për 250ml: 33 g | 37% srd*

yndyrna për 250ml: 0 g | 0% srd*

yndyrna të ngopura për 250ml: 0 g | 0% srd*

fibra për 250ml: 0 g | 0% srd*

natrium për 250ml: 0 g | 0% srd*

Fanta330ml
Recently added our store

You might also like

Recently added our store

16 other products in the same category: